kartki świąteczne

jak powstaje projekt indywidualny

zamówienie w miesiacu wrześniu - 10 procent upustu

W jaki sposób powstają indywidualne projekty - prześledźmy drogę od przeglądania naszej oferty w internecie do gotowej kartki lub płyty z kolędami. Zapoznanie się z treściami poniżej pokaże także różnice w wykonywaniu projektów przez naszą firmę - nie ograniczamy się jedynie do dodruku logo w istniejących kartkach / karnetach / płytach, ale każda produkcja może być przygotowana i drukowana indywidualnie, bez względu na zamówiony nakład.

Każda produkcja płyt CD z kolędami (pomijając ofertę specjalną) - jest wykonywana w oparciu o projekt indywidualny na bazie wskazanego wzoru.

W każdym przedstawionym projekcie kartek świątecznych - możesz wybrać opcję projektu indywidualnego (dopłata).

kartki świąteczne, płyty z kolędami - cennik, pełna oferta

UWAGA: czas załadowania pliku zależy od prędkości łącza i szybkości uruchomienia programu obsługującego pliki pdf.

KROK PO KROKU do projektu indywidualnego ...

WYBIERZ PROJEKT
Na naszych stronach zamieściliśmy kilkaset wzorów - w każdym z nich możesz wprowadzić dowolne zmiany, wykorzystując go do wykonania indywidualnego projektów kartki świątecznej, nadruku na płytach z kolędami oraz opakowań do płyt CD z kolędami. Wybierz jeden z nich.
zobacz wzory kartek świątecznych
zobacz projekty do wykorzystania przy kolędach

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA, PRZESŁANIE MATERIAŁÓW
zobacz jak złożyć zamówienie na kartki świąteczne
zobacz jak złożyć zamówienie na płyty CD z kolędami
Istotne są wszelkie Twoje sugestie co do wykonania projektu - jeśli chcesz zmienić kolorystykę, usunąć lub dodać dowolne elementy, dodać, usunąć lub zmienić napisy, krój czcionki - opisz nam swoje oczekiwania. Dla naszych grafików jest to ułatwienie w przygotowaniu projektu, dzięki czemu możemy precyzyjnie spełnić Twoje oczekiwania.
Prześlij logo firmy - największe możliwości w przygotowaniu projektów dają znaki graficzne zapisane w postaci wektorowej w formatach: cdr (Corel do wersji X6), lub eps, ai (Illustrator do wersji CS6). Jeżeli nie masz znaku graficznego w podanym formacie - prześlij logo takie jak posiadasz - jeśli nie będzie możliwe do wykorzystania w projektach zostaniesz o tym poinformowany mailem.
Masz możliwość zamieszczenia dowolnych życzeń - prześlij własną treść życzeń lub wybierz spośród kilkudziesięciu standardowych tekstów życzeń, zamieszczonych na naszej stronie → zobacz teksty życzeń

PROJEKT INDYWIDUALNY

projekty indywidualne
Przygotowanie projektu

Wykorzystując jeden wybrany wzór, możemy stworzyć indywidualną kartkę lub karnet, nadruk na płycie, projekt opakowania. Przygotowując projekt możemy dowolnie zmienić wybrany wzór:

Wybierając jeden wzór otrzymasz 2-3 różne wizualizacje awersu i rewersu z wykorzystaniem wskazanego projektu.

Czas wykonania projektów indywidualnych to: przy kartkach świątecznych: 1-2 dni robocze / przy płytach CD z kolędami: 1-3 dni robocze od złożenia zamówienia oraz dostarczenia logo, życzeń i innych potrzebnych materiałów.

Poprawki

W otrzymanych wizualizacjach możesz wprowadzać korekty, poprawki, aż do uzyskania pełnej satysfakcji. Poprawki w wizualizacjach wprowadzane są w czasie od kilku godzin do 1 dnia roboczego.

Druk, terminy realizacji

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji wybranego projektu wykonywana jest produkcja. Przewidywane terminy realizacji (liczone od akceptacji projektów graficznych):
sprawdź terminy realizacji kartek świątecznych
sprawdź terminy realizacji płyt CD z kolędami

 

zobacz także:

→   kartki świąteczne z logo
→   kolędy z logo
→   teksty świątecznych życzeń
→   CD karnety - kartki świąteczne z kolędami
→   kilkaset świątecznych projektów graficznych
→   jak zamówić

kartki świąteczne
© 2000-2024 PROMEDIA.PL
90-613 Łódź, ul. Gdańska 91, tel. 42-636-48-28, 42-636-48-36, fax 42-636-66-44, e-mail: info@promedia.pl | zamówienia | kontakt |