kartki świąteczne

Kartki na papierach ozdobnych

zamówienie w miesiacu wrześniu - 10 procent upustu

Każdy z przedstawionych świątecznych projektów graficznych możemy wydrukować wraz z Twoim LOGO na papierach ozdobnych.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy papiery fakturowane, perłowe, metalizowane. Przy wyborze papierów ozdobnych - prosimy zwrócić uwagę, że druk na papierach, których zabarwienie jest inne niż standardowy biały - może wpływać na kolorystykę projektu oraz znaku graficznego.

Dopłata za druk na papierze ozdobnym jest zawarta w cenniku dla nakładów do 1.000 szt. W przypadku druku na papierze ozdobnym wyższych nakładów - cena jednostkowa oraz dopłąta obowiązują takie same jak dla nakładu 1.000 szt.

Czas realizacji kartek, karnetów na papierach ozdobnych 1-7 dni robocze (liczone od akceptacji plików do druku).

kartki świąteczne, płyty z kolędami - cennik, pełna oferta

UWAGA: czas załadowania pliku zależy od prędkości łącza i szybkości uruchomienia programu obsługującego pliki pdf.

RODZAJE PAPIERÓW OZDOBNYCH

UWAGA: Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolorystyka wyświetlana na monitorze może odbiegać od rzeczywistego koloru papieru. W przypadku papierów ozdobnych możliwe są niewielkie różnice w kolorystyce papierów z różnych dostaw oraz różnice w strukturze papieru.

kartki świąteczne papier ozdobny P11   kartki świąteczne papier ozdobny P11

P11 - ICEBLINK Kremowe płótno
gramatura: 250g | faktura: obustronna - płótno | kolor: kremowy

Jeden z najczęściej wybieranych do druku papierów ozdobnych. Wysokiej jakości papier obustronnie fakturowany (faktura płótna) jest najczęściej wykorzystywany m.in. do produkcji kart okolicznościowych, zaproszeń, wizytówek, prestiżowych opakowań. Wysoka jakość podłoża bardzo dobrze prezentuje się także na pełnokolorowych projektach graficznych. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą nieznacznie zmienione.
Papier produkowany z poszanowaniem ekologii - zgodnie z normami środowiskowymi FSC oraz ECF

kartki świąteczne papier ozdobny P12   kartki świąteczne papier ozdobny P12

P12 - STARDREAM OPAL perłowy
gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: perłowy opal

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą nieznacznie zmienione.

kartki świąteczne papier ozdobny P13   kartki świąteczne papier ozdobny P13

P13 - KEAYKOLOUR 100% RECYCLED miód
gramatura: 250g | faktura: gładki z wtrąceniami | kolor: miód

Keaykolour 100% Recycled to papiery w pełni ekologiczne, które w 100% składają się z surowców wtórnych. Idealne do zastosowań mających na celu podkreślenie dbałości o ekologię oraz środowisko naturalne. Papier zawiera nieregularne wtrącenia oraz plamki. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.

kartki świąteczne papier ozdobny P14   kartki świąteczne papier ozdobny P14

P14 - KEAYKOLOUR EMBOSSED Skóra
gramatura: 300g | faktura obustronna: skóra | kolor: kość słoniowa

Keaykolour Embossed Skóra to elegancki karton ozdobny barwione w masie, charakteryzujący się wyrazistymi tłoczeniami o strukturze skóry. Wysoka jakość papieru poparta jest częstym wykorzystywaniem go przy produkcji eleganckich opakowań, zaproszeń, prestiżowych kart świątecznych. Głęboki wzór może powodować niedodruki, które dodatkowo podkreślają szlachetny charakter papieru. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą nieznacznie zmienione.

kartki świąteczne papier ozdobny P15   kartki świąteczne papier ozdobny P15

P15 - ICEBLINK biały jasny len
gramatura: 250g | faktura: jednostronna len | kolor: biały

Wysokiej jakości papier jednostronnie fakturowany (faktura lnu) jest najczęściej wykorzystywany m.in. do produkcji kart okolicznościowych, zaproszeń, wizytówek, prestiżowych opakowań. Wysoka jakość podłoża bardzo dobrze prezentuje się także na pełnokolorowych projektach graficznych. Papier nie wpływa na kolorystykę druku.
Papier produkowany z poszanowaniem ekologii - zgodnie z normami środowiskowymi FSC oraz ECF

kartki świąteczne papier ozdobny P16   kartki świąteczne papier ozdobny P16

P16 - STARDREAM SREBRO metalizowany
gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: srebrny metalizowany

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.

kartki świąteczne papier ozdobny P17   kartki świąteczne papier ozdobny P17

P17 - STARDREAM KRYSZTAŁ metalizowany
gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: kryształowy biały metalizowany

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Papier w niewielkim stopniu wpływa na kolorystykę druku.

kartki świąteczne papier ozdobny P18   kartki świąteczne papier ozdobny P18

P18 - KEAYKOLOUR 100% RECYCLED wapień
gramatura: 250g | faktura: gładki z wtrąceniami | kolor: wapień

Keaykolour 100% Recycled to papiery w pełni ekologiczne, które w 100% składają się z surowców wtórnych. Idealne do zastosowań mających na celu podkreślenie dbałości o ekologię oraz środowisko naturalne. Papier zawiera nieregularne wtrącenia. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.

kartki świąteczne papier ozdobny P19   kartki świąteczne papier ozdobny P19

P19 - STARDREAM ZŁOTO metalizowany
gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: złoty metalizowany

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będzie w dużym stopniu zmienione.

kartki świąteczne papier ozdobny P20   kartki świąteczne papier ozdobny P20

P20 - KEAYKOLOUR EMBOSSED Prążki
gramatura: 300g | faktura obustronna: prążki | kolor: kremowy

Keaykolour Embossed Prążki to elegancki karton ozdobny barwione w masie, charakteryzujący się wyrazistymi tłoczeniami o strukturze jednolitych prążków. Wysoka jakość papieru poparta jest częstym wykorzystywaniem go przy produkcji eleganckich opakowań, zaproszeń, prestiżowych kart świątecznych. Głęboki wzór może powodować niedodruki, które dodatkowo podkreślają szlachetny charakter papieru. Kierunek prążków nie może zostać wybrany - może być pionowy lub poziomy. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.

 

zobacz także:

→   kartki świąteczne z logo
→   kolędy z logo
→   teksty świątecznych życzeń
→   CD karnety - kartki świąteczne z kolędami
→   kilkaset świątecznych projektów graficznych
→   jak zamówić

kartki świąteczne
© 2000-2024 PROMEDIA.PL
90-613 Łódź, ul. Gdańska 91, tel. 42-636-48-28, 42-636-48-36, fax 42-636-66-44, e-mail: info@promedia.pl | zamówienia | kontakt |