kartki świąteczne

CD KARNET - kartki z kolędami

zamówienie w miesiacu wrześniu - 10 procent upustu

CD-Karnet to połączenie tradycyjnej kartki świątecznej z płytą CD z kolędami. Do dyspozycji oddajemy różnorodny materiał muzyczny (sprawdź zestawy płyt CD z kolędami) - wśród wykonawców znajdziesz zarówno popularnych artystów, jak również mniej znanych wykonawców. Każdy z proponowanych zestawów charakteryzuje się wysokim poziomem wykonania.

CD-Karnety do płyt z kolędami wykonujemy w wersji trzyczęściowej, co pozwala na doskonałe rozplanowanie wszystkich koniecznych elementów: płyty z kolędami, tekstów życzeń (nawet w wielu językach), spisu utworów oraz świątecznych motywów.

Opakowanie to drukujemy tylko do płyt CD z kolędami z naszej oferty świątecznej.

kartki świąteczne, płyty z kolędami - cennik, pełna oferta

UWAGA: czas załadowania pliku zależy od prędkości łącza i szybkości uruchomienia programu obsługującego pliki pdf.

CD-Karnety z kolędami

kartki z kolędami

kartki z kolędami

kartki z kolędami
kolędy w karnecie

kolędy w karnecie

kolędy w karnecie

PROJEKTY GRAFICZNE: korzystając z naszej oferty standardowej możesz wybrać jeden z kilkuset projektów, który będzie dostosowany do rozmiaru i wielkości CD-karnetu. W wybranym wzorze możesz także dokonać dowolnych zmian: m.in. w kolorystyce, układzie, itp. Twoje LOGO będzie na stronie głównej oraz pod dowolnymi życzeniami. Masz możliwość dostarczyć do druku także własny projekt graficzny wykonany zgodnie z naszymi specyfikacjami technicznymi.
zobacz świąteczne projekty

OFERTA SPECJALNA: przedstawiamy także kilkanaście gotowych wzorów graficznych CD-karnetów, w których w określone miejsca wkomponowywane jest LOGO (na stronie głównej oraz pod dowolnymi życzeniami).
CD-karnety w ofercie specjalnej

FOLIOWE ETUI, w które dodatkowo pakowany jest CD-karnet, zapobiega jego samoczynnemu rozkładaniu się, uniemożliwia wypadanie płyty z opakowania oraz podkreśla dbałość o odbiorcę.
To także ułatwienie w dystrybucji - doskonale nadaje się np. do koszy prezentowych lub rozdawania podczas wigilii firmowych.

Do druku karnetu wykorzystujemy wysokiej klasy papiery. Druk odbywa się na kartonie graficznym obustronnie dwukrotnie kredowanym Invercote Creato.

CD karnet z kolędami

CD karnet z kolędami

CD karnet z kolędami

CD karnet z kolędami
kartka z płytą z kolędami

kartka z płytą z kolędami

kartka z płytą z kolędami

kartka z płytą z kolędami

W trosce o długi żywot płyty - montowana jest ona w CD-karnecie na piankowym uchwycie, który sztywno trzyma płytę w opakowaniu oraz w przeciwieństwie do twardych plastikowych uchwytów nie jest sprawcą pękania płyty podczas wkładania, wyjmowania z karnetu.

Oferujemy szeroki wybór materiału muzycznego - kilkanaście gotowych zestawów płyt CD z kolędami, które możesz dopasować do swojego gustu.
zobacz materiał muzyczny

W ofercie specjalnej na produkcję CD-karnetów dostępne są konkretne zestawy muzyczne wymienione w ofercie.
zobacz ofertę specjalną

CENNIKI karnetów zawierających płyty CD z kolędami znajdziesz w cenniku ogólnym kolęd, oraz w cenniku oferty specjalnej:
zobacz cennik kolęd
zobacz ofertę specjalną

 

zobacz także:

→   kartki świąteczne z logo
→   kolędy z logo
→   teksty świątecznych życzeń
→   CD karnety - kartki świąteczne z kolędami
→   kilkaset świątecznych projektów graficznych
→   jak zamówić

kartki świąteczne
© 2000-2024 PROMEDIA.PL
90-613 Łódź, ul. Gdańska 91, tel. 42-636-48-28, 42-636-48-36, fax 42-636-66-44, e-mail: info@promedia.pl | zamówienia | kontakt |